Гарантія та повернення

 • ДСТУ

  Меблі відповідає ДСТУ 19917-93 «Меблі для сидіння та лежання. Загальні технічні умови »

 • Гарантійне обслуговування

  Гарантійне обслуговування меблів виконується відповідно до вимог і в строки, визначені Законом України «Про захист прав споживачів».

 • Права покупця

  Покупець має права, передбачені ст.ст. 8,10 Закону України «Про захист прав споживачів».

 • Гарантійний термін

  Гарантійний термін експлуатації м'яких меблів для особистого використання - 2 роки (гарантійний термін на металевий каркас - 5 років).
  Гарантійний термін експлуатації відраховується від дати продажу виробу. При відсутності відмітки магазину про продаж гарантійний термін відраховується від дати виробництва (вказано на виробі).
  Дефекти, що виникли з вини виробника протягом гарантійного терміну, ТМ «Константа» зобов'язується усунути БЕЗКОШТОВНО.

 • Умови гарантійного обслуговування

  Виріб не підлягає гарантійному обслуговуванню в наступних випадках: при відсутності гарантійного талона; при відсутності відмітки магазину про продаж; при наявності дефектів, що виникли внаслідок неправильного транспортування, експлуатації або використання неякісних засобів по догляду за меблями; в разі якщо виріб ремонтувалося самостійно або не представники ТМ «Константа»; меблі використовується не за призначенням; меблі пошкоджена в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого поводження.

 • Претензії до якості

  Претензії до якості, що виникли протягом гарантійного терміну слід спрямовувати в магазин, в якому було придбано меблі, з пред'явленням гарантійного талона.
  У разі відсутності в гарантійному талоні заповнених пунктів № 6 (дата продажу) і № 7 (відмітка магазину про продажу), претензії прийняті не будуть.

 • Дефекти

  Меблі з дефектами, що виникли з вини покупця внаслідок навантажень, що перевищують встановлені норми ГОСТ 19917-93, розривів, забруднення, неналежної експлуатації та інших подібних причин, може бути відремонтована фабрикою «Константа» за рахунок покупця.

 • П​рава фабрики

  Фабрика залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів, якщо це не тягне за собою погіршення їх споживчих якостей.

 • ​Зразки матеріалів

  Колір шкіри, тканини і комплектуючих з деревини і ДСП можуть незначно відрізнятися від зразка, що не залежить від фабрики-виробника меблів.

 • Відшкодування збитку

  Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» при порушенні встановлених правил експлуатації виробів відшкодування матеріального і морального збитку не проводиться, а вимоги щодо усунення неполадок не приймаються.

Паспорт виробу
konstanta-ukr.jpg
mianotti-ukr.jpg
Паспорт изделия
konstanta-rus.jpg
mianotti-rus.jpg
Garantie pass
konstanta-de.jpg
mianotti-de.jpg