Доставка и оплата

Шановні клієнти!

Меблева фабрика "Константа" може доставити Вашу покупку в усі міста України: Київ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та багато інших.

Також, ми можемо допомогти здійснити покупку наших меблів в Австрії, Бельгії, Болгарії, Німеччині, Голландії, Латвії, Литві, Молдові, Румунії, Естонії.

Доставка здійснюється як власною Службою доставки, так і кур'єрськими службами. За більш детальною інформацією та прорахунком вартості звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину.

Методи доставки

 • Доставка власною Службою доставки

 • Доставка кур'єрськими службами

 • Можлива адресна доставка або на склад у Вашому регіоні

Варіанти оплати

 • Оплата готівкою

  Готівковий розрахунок при отриманні - це найбільш зручний варіант розрахунку.

  Після отримання замовлення, менеджер інтернет-магазину зв'язується з Вами, висилає Вам лист з даними для підтвердження: деталі замовлення, термін виготовлення, ціна, сума передоплати, залишок при отриманні, реквізити для оплати або ін.

  Розрахунок за меблі здійснюється готівкою при доставці (регіональному менеджеру, експедитору, або кур'єрській службі післяплатою, все залежить від Вашого міста і вибору способу доставки). У разі готівкового розрахунку, передоплата становить 30% від вартості замовлення (спосіб оплати уточнюйте у менеджера інтернет-магазину, але в більшості випадків це безготівкова оплата), а 70% вартості Ви оплачуєте при отриманні готового виробу готівкою.

  При внесенні передоплати гарантується збереження ціни на момент отримання товару.

  При доставці Вам видаються всі необхідні документи, а саме: гарантійний талон і товарний чек. У разі відсутності гарантійного талона, гарантією є розрахунковий документ (чек). Гарантія на всі м'які меблі ТМ Константа - 18 міс.

 • Безготівкова оплата

  Безготівкова оплата - це найпопулярніший варіант оплати за м'які меблі.

  Після отримання замовлення, менеджер інтернет-магазину зв'язується з Вами, висилає Вам лист з даними для підтвердження: деталі замовлення, термін виготовлення, ціна, сума передоплати, залишок при отриманні, реквізити для оплати або ін.

  При даному способі оплати, Ви можете внести передоплату за допомогою ПриватБанку в касі, через термінали ПриватБанку, або за допомогою Приват24.

  Передоплата становить 30% від ціни виробу, а що залишилися 70% Ви оплачуєте або готівкою при отриманні, або післяплатою, або через Приват Банк перед відправкою Вам товару.

  При внесенні передоплати гарантується збереження ціни на момент отримання товару.

  При доставці Вам видаються всі необхідні документи, а саме: гарантійний талон і товарний чек. У разі відсутності гарантійного талона, гарантією є розрахунковий документ (чек). Гарантія на всі м'які меблі МФ Константа - 18 міс.

 • Оплата частинами і розстрочка платежу

  Миттєва розстрочка і Оплата частинами від ПриватБанк:

  Власникам карток ПриватБанк "Універсальна» доступна послуга «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка». Дані види кредитування можливі не на всі види товарів на сайті, перед покупкою уточніть наявність послуг «Оплати частинами» і «Миттєвою розстрочки» у менеджерів інтернет-магазину. Фінальна вартість замовлення може відрізнятися від ціни на сайті, тому що ціни на сайті вказані акційні.

  Якщо у Вас немає карти «Універсальна», зверніться в банк для її безкоштовного отримання. Зробити це можна і в онлайн режимі перейшовши за посиланням: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna

  «Оплата частинами» представляє собою розбивку повної вартості товару на рівне число платежів без подорожчання спочатку обумовленої фінальної вартості замовлення. Максимальна кількість платежів на яке може бути розділена покупка - від 2 до 6.

  Якщо Вам необхідна розбивка вартості на більшу кількість щомісячних платежів з відповідно меншими сумами, можна скористатися сервісом «Миттєва розстрочка». Послуга надається на термін до 10 місяців.

  Переглянути умови надання даних послуг можна на сайті ПриватБанку, а прорахувати суму щомісячних платежів можна скориставшись калькулятором перейшовши за посиланням: https://ppcalc.privatbank.ua/pp_calculator/phys