Про нас

 

 

 

Історія меблевої фабрики Константа

Меблева фабрика «Константа» почала свою історію з 1998 року. На тлі істотних змін, які відбувалися по всій країні, невелика група ентузіастів на чолі з засновником фірми об'єдналася в місті Харків (Україна) з метою налагодження випуску меблевої продукції європейської якості за доступними цінами.

На першому етапі свого розвитку працівники Фабрики виготовляли дивани на орендованих площах з використанням виключно ручного інструменту. Були зроблені ексклюзивні меблі за індивідуальними замовленнями.

Протягом перших років роботи продукція МФ «Константа» була представлена ​​в 5 обласних центрах. У 2001 році трудовий колектив становив 25 осіб. Налагодивши серійне виробництво меблів за допомогою промислового обладнання імпортного та вітчизняного виробництва, вже до кінця 2001 року Фабрика заявила про себе на території всієї країни. На той час виробничі потужності підприємства дозволили побудувати роботу з дилерами і запропонувати на ринку корпусні і м'які меблі, в тому числі: кутові і прямі дивани, крісла, шафи, кухні, столи, тумби і комоди, меблі для ванної та спальні.

На початку 2005 року Фабрика розпочала створювати власну роздрібну торговельну мережу, колектив нараховував близько 100 фахівців. Ефективне планування дозволило придбати виробничі приміщення, оновити обладнання та інструмент. Логістику по доставці товарів підприємство вже забезпечувало власним транспортом. При виготовленні продукції використовувалися матеріали і фурнітура загальновизнаних світових лідерів.

Висока якість меблів і привабливі ціни викликали інтерес щодо співпраці у зарубіжних ритейлерів. Забезпечуючи стабільне виробництво меблів всередині країни, Меблева Фабрика «Константа» в кінці 2000-х вийшла на міжнародні ринки. Експорт меблів здійснюється в Німеччину, Білорусь, Казахстан, Молдову.

З 2014 року вся наша меблі проходить контроль якості на основі стандарту ISO 9001: 2009 на кожному етапі виробництва - починаючи з розробки і закінчуючи упаковкою виробів.

Істотні капіталовкладення були зроблені в 2010-2015 роках в придбання виробничих приміщень. Було встановлено нове імпортне обладнання, оновлено транспорт. Регулярно підвищувалася кваліфікація персоналу, розширювалася дилерська і власна торговельна мережа. За результатами роботи в 2014 році Меблева Фабрика «Константа» була визнана лідером меблевої галузі України. У 2015 році підприємство стало найбільшим експортером меблів.

Починаючи з 2014 року, Фабрика визначила одним із стратегічних напрямків розвитку вихід на загальноєвропейський ринок і створення власної роздрібної мережі в країнах Європейського Союзу.

 • 107

  товарів у наявності

 • 87%

  Клієнтів повертаються знову

 • більш 500

  Зареєстрованих користувачів

Наші переваги

 • Оперативна доставка

  Для нас важливо, щоб придбана Вами меблі була доставлена у відмінному стані і найкоротші терміни з дня замовлення. Ви можете скористатися нашою власною службою доставки або кур'єрськими службами. Ми гарантуємо збереження Ваших меблів протягом транспортування.

 • Незмінно висока якість

  Ми впевнені в якості нашої продукції, тому надаємо гарантію всім нашим покупцям. Всі вироби проходять контроль якості на основі стандарту ISO 9001: 2009 на кожному етапі виробництва - починаючи з розробки і закінчуючи упаковкою виробів. При виготовленні меблів ми використовуємо екологічно чисті матеріали, безпечні для навколишнього середовища і здоров'я людей.