Модульні дивани

Види модульних диванів

Дивани, що складаються з модулів-блоків поділяються на два види:

 

  • з жорстким кріпленням секцій;
  • з вільним розташуванням блоків в інтер'єрі.

Перші - зібрані в єдину конструкцію меблевим фахівцем (на фабриці або вдома) і розраховані на стаціонарну установку, розбирання на блоки проводиться лише у виняткових ситуаціях. Наприклад, потрібно перемістити меблі в інше приміщення з меншими габаритами, і для цього потрібно прибрати зайвий блок. Другі - з'єднуються в див...

Види модульних диванів

Дивани, що складаються з модулів-блоків поділяються на два види:

 

  • з жорстким кріпленням секцій;
  • з вільним розташуванням блоків в інтер'єрі.

Перші - зібрані в єдину конструкцію меблевим фахівцем (на фабриці або вдома) і розраховані на стаціонарну установку, розбирання на блоки проводиться лише у виняткових ситуаціях. Наприклад, потрібно перемістити меблі в інше приміщення з меншими габаритами, і для цього потрібно прибрати зайвий блок. Другі - з'єднуються в диван без кріпильних конструкцій (на липучках, або просто зсуваються). Дані меблі були створені спеціально для зміни сценаріїв і становлять найбільший інтерес для користувачів. Пересуваючи кубики-блоки по кімнаті, можна періодично змінювати конфігурацію меблів та їх призначення. Вдень окремі блоки можуть служити пуфами, кріслами, тумбами, а вночі - являти собою частину спального місця.

Модульні дивани фабрики "Константа"

Фабрика "Константа" випускає безліч моделей сучасних модульних диванів, що складаються з окремих секцій, з'єднаних в єдину конструкцію. Більшість з них має розкладну конструкцію, яка надає при необхідності додаткове спальне місце. Якісний наповнювач (пружинні блоки, або пружний пінополіуретан високої щільності) створює ортопедичний ефект у м'яких меблях, що дозволяє використовувати їх не тільки в якості гостьового варіанту, але і для щоденного сну. Каркас з натурального дерева або з металу забезпечує надійність і довговічність м'яких меблів.

У каталозі нашого інтернет-магазину Ви зможете підібрати і купити модульний диван кутовий або прямої конфігурації будь-якого розміру і кольору, з підбором наповнювача, додаткових опцій і меблевої тканини під Ваш інтер'єр. Ціни від фабрики-виробника Вас приємно здивують!

Стиль модульних диванів

Модульні дивани ТМ Константа та ТМ MiaNotti, представлені інтернет-магазином constanta.ua, виконані в сучасному стилі. Будь-яка з обраних в каталозі моделей буде гармонійно виглядати в сучасному інтер'єрі приміщення (авангард, мінімалізм, футуризм). Вам необхідно лише підібрати габарити м'яких меблів і колір оббивної тканини, що із задоволенням Вам допоможуть зробити наші меблеві експерти.

Показати ще

Модульні дивани 

Відображено 1 - 20 з 20 товарів
Відображено 1 - 20 з 20 товарів

Інформація

Новинки

Знижки

Наші магазини