Недорогі дивани

Пропонуємо Вашій увазі ряд моделей недорогих диванів меблевої фабрики "Константа"

Дана категорія призначена в основному для тих покупців, в чиєму виборі ціна дивана буде визначальним фактором. Тут Ви зможете вибрати і купити недорогий диван для щоденного сну, або, як їх ще називають покупці "спальні дивани", моделі для періодичного використання в вітальню, маленькі дивани в дитячу кімнату, а також безліч варіантів для кухні або їдальні, кабінету або офісу. Стильні, зручні, різноманітні за ...

Пропонуємо Вашій увазі ряд моделей недорогих диванів меблевої фабрики "Константа"

Дана категорія призначена в основному для тих покупців, в чиєму виборі ціна дивана буде визначальним фактором. Тут Ви зможете вибрати і купити недорогий диван для щоденного сну, або, як їх ще називають покупці "спальні дивани", моделі для періодичного використання в вітальню, маленькі дивани в дитячу кімнату, а також безліч варіантів для кухні або їдальні, кабінету або офісу. Стильні, зручні, різноманітні за зовнішнім виглядом і конструкцією, призначенням, забарвленням, видом розкладки і наповненням, всі без виключення моделі об'єднують загальні властивості - відмінна якість виготовлення і застосовуваних матеріалів, естетика, практичність і комфортабельність.

Ціна дивана

Ціна дивана в основному залежить від виду і вартості матеріалів, з яких він виготовлений, а також від складності конструкції, збірки, частки ручної праці.

Наприклад, в залежності від вартості оббивної тканини, яка визначається категоріями, ціна дивана може відрізнятися до 60%. На сайті вказана ціна виробу в мінімальній категорії тканини.

Вибір розміру і комплектації

На Ваше замовлення може бути виготовлений диван необхідних розмірів в будь-якому обраному виді тканини і забарвленні, при цьому підібрати оббивну тканину Ви можете самостійно, вибравши будь-який з варіантів в нашому каталозі меблевих тканин: https://constanta.ua/content/11-tkani.

Крім розмірів і оббивної тканини, покупцям також надається вибір наповнювача для подушок - холлофайбер або пенополіуретанова крихта, комплектації ящиком під постільну білизну, а також вид матраца (з пружиною Bonnel, Pocket Spring або ППУ). Більш детальна інформація та рекомендації фахівців щодо вибору конкретної моделі якісних недорогих м'яких меблів містяться в матеріалі сайту "Як купити недорогий диван хорошої якості".

Акції, знижки та розпродажі

В інтернет магазині "Константа" регулярно проводяться сезонні розпродажі, акції та знижки на товари. Таким чином, Ви можете дешево купити диван під час розпродажу або проведення акції, ціна якого раніше була неприйнятною, вибравши вподобану модель в списку акційних товарів.

Також Ви можете зробити свій вибір у вкладці сайту "Спеціальні пропозиції", де розміщені дивани зі знижкою на значну суму, яку можуть отримати тільки покупці інтернет-магазину constanta.ua.

Якщо Ви перебуваєте в Харкові, то існує можливість недорого купити диван зі складу фабрики Константа, чим також зможете заощадити кошти.

Компанія здійснює доставку придбаних меблів в усі міста України, а також виконує відправку товару в Росію, Німеччину, Казахстан, Молдову, Румунію, Литву та інші країни власною службою доставки, або за допомогою компаній перевізників. У кожному конкретному випадку прорахунок вартості виконує менеджер.

Показати ще

Недорогі дивани 

Відображено 1 - 22 з 22 товарів
Відображено 1 - 22 з 22 товарів

Інформація

Новинки

Знижки

Наші магазини