Корпусні мебелі 

Subcategories

 • Шафи купе
 • Столи
 • Модульні системы

  Модульні меблі від фабрики «Константа» являють собою набори модулів для спальні, вітальні, передпокою або дитячої кімнати.

  Стильні та сучасні різноманітні елементи корпусних меблів прикрасять ваш будинок і допоможуть оптимально використовувати в ньому вільний простір, грамотно розподіляючи його на функціональні зони.

          

  Якщо Ви вирішили купити сучасну модульну систему для вітальні, спальні або дитячої кімнати, то в каталозі нашого інтернет магазину можна підібрати всі необхідні меблі. При бажанні, можна оформити інтер'єр всього будинку в єдиному стилі, самостійно підібравши для кожної кімнати набори модульних меблів.

  Переваги модульних систем

  Перевагами модульних систем над звичайними вітальнями або спальними гарнітурами є вибір модульних елементів і вільне розміщення їх з можливістю зміни розташування меблевого планування. З появою модульних систем пішли в минуле стандартні радянські стінки, які виготовлялися практично за одним шаблоном і встановлювалися в одну лінійку.

   

  Модульну систему Ви можете розташувати в квартирі або в будинку так, як Вам зручно, періодично міняти розташування елементів, тим самим оновлюючи інтер'єр. Для будь-якого за габаритами приміщення можна підібрати відповідних розмірів шафи і шафки, вітрини і навісні полиці, комоди і тумби, встановлюючи їх саме в такій кількості, як Вам потрібно. При цьому кожен модульний елемент відрізняється не тільки естетичними якостями, але і винятковою функціональністю. Візуальна легкість і витонченість меблевих елементів допоможуть створити у Вашій оселі затишні та комфортні умови.

  Ціна модульних меблів

  Купуючи модульну систему фабрики «Константа» в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте переваги не тільки у сенсі якості корпусних меблів фабричного виготовлення, а й щодо низької ціни. Меблі від виробника не містять в ціні торгових націнок реалізаторів, тому будь-які вибрані в нашому каталозі модулі будуть вигідним придбанням для покупця.

   

  Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам підібрати необхідні меблеві елементи, запропонують можливі варіанти компонування для створення Вашого ексклюзивного інтер'єру.

на лист
Відображено 1 - 30 з 42 товарів
Відображено 1 - 30 з 42 товарів