Останні новини

 • Spring gifts

  Март 31, 2020

  Spring gifts

  С 01.03.2017 по 31.05.2018 у Вас есть уникальная возможность...

  Докладніше
 • С нами теплее!

  Март 31, 2020

  С нами теплее!

  С нами теплее! С 01.12.2017 по 28.02.2018 у Вас есть уникальная возможность...

  Докладніше
 • День рождения салона Константа

  Март 31, 2020

  День рождения салона Константа

  09 сентября 2017 года был День рождения одного из наших фирменных салонов в ТЦ ШОК в Харькове...

  Докладніше

Про наш фірмовий інтернет-магазин м'яких меблів

            

Сьогодні придбати диван в інтернет-магазині меблів не становить великих труднощів, але досить важливо, щоб цей предмет інтер’єру був якісний, комфортним і практичним.

Пропонуємо вам купити диван від меблевої фабрики«Константа» - одного з провідних виробників м’яких меблів в Україні. Вже понад 15 років наші дивани впевнено зарекомендували себе в десятках міст України, Росії, Європи. Всі наші меблі проходять контроль якості на основі стандарту ISO 9001: 2009 на кожному етапі виробництва - починаючи з розробки і закінчуючи упаковкою виробів. Ми використовуємо тільки безпечні і екологічно чисті матеріали.

Купити прямий або кутовий диван безпосередньо від виробника - це розумне рішення. Ви купуєте меблі високої якості без торгової націнки з гарантійними зобов'язаннями строком на 18 місяців.

У нашому каталозі ми пропонуємо прямі, кутові дивани, крісла, ліжка. Завдяки широкому асортименту товару ви зможете вибрати механізм трансформації дивана, який задовольнить саме вас: "акордеон", "дельфін", "єврокнижка", "книжка", "ножиці", "пантограф", "пума", "седафлекс", "французька розкладачка ".

Меблева фабрика «Константа» постійно розширює асортимент своєї продукції. Наше дизайнерське бюро розробляє нові моделі диванів з урахуванням актуальних світових тенденцій, тому наші вироби можуть задовольнити смак найвибагливішого покупця. Крім сучасного і стильного дизайну, наші дивани - довговічні і надійні, максимально зручні та комфортні, практичні і прості у повсякденній експлуатації.

Наша цінова політика відрізняється демократичністю і робить меблі високої якості доступними для широкого кола споживачів. Ми зацікавлені в нових покупцях, тому постійно робимо знижки та акції на певні моделі диванів.

Якщо у вас виникли питання або ви не можете остаточно визначитися, який диван купити, наші консультанти з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір.

Інтернет-магазин меблів у Харкові «Константа»

Наші магазини

Введіть розташування (наприклад: поштовий індекс, адреса, місто чи країна), щоб знайти найближчий магазин.

#МагазинАдресаВідстань