Нові види диванів фабрики Константа

Вимоги сучасності змушують все більш раціонально підходити до вибору речей, які ми щодня використовуємо, зокрема - меблів. Пішли у минуле радянські стінки і серванти, в яких напоказ виставлялися кришталеві вази і чайні сервізи. Сьогодні їх місце зайняли функціональні і місткі шафи-купе і комоди, що дозволяють максимально ефективно використовувати простір у приміщенні. Те ж стосується і м'яких меблів. Диван-книжка - ледь чи не єдиний вид дивана, що випускався фабриками в ті часи, був лише атрибутом інтер'єру і стояв у вітальні швидше "для меблів", ніж для повноцінного використання в якості предмета для відпочинку. Сьогодні диван став набагато більш комфортним і функціональним, з'явилася величезна кількість його видів і підвидів, що відрізняються конструкцією, дизайном і функціоналом. І вже не є рідкістю те, що ортопедичний диван встановлюють у спальні для щоденного сну. Його власники не відчувають ніяких незручностей, навпаки, ми отримуємо лише позитивні відгуки.

Не будемо заглиблюватися в класифікацію видів диванів, їх виробляється досить багато і на сьогоднішній день чіткого поділу за видами не існує. Знаючи призначення придбаного дивана, зробити раціональний вибір можна вивчивши механізми трансформації, наповнення і додаткові опції (ніші і ящики для білизни, підлокітники, підголовники, бари і т.д.). Зупинимося лише на деяких моделях-новинках, що представляють особливий інтерес для покупця, в плані комфорту експлуатації і функціональності.

Серед новинок, що випускаються фабрикою "Константа" можна виділити такі моделі, які мають свої "родзинки":

 • Диван-трансформер Лаціо

  Зовнішній вигляд
  Диван Лаціо
  Відео розкладки

  Ця елегантна модель ідеально підходить для сучасного інтер'єру. М'які форми і стильні підлокітники створюють неповторний дизайн. Каркас виготовлений з натуральної деревини (брус, сосна). В основі - пружина-змійка, що підтримує блок незалежних пружин Pocket Spring. Це поєднання створює ортопедичний ефект у м'яких меблях. Компактний і акуратний в складеному вигляді, при розкладці - Лаціо перетворюється в повноцінне ліжко. Спальне місце - велике і комфортне. Використовується механізм трансформації «Пантограф», простий і зручний в експлуатації. Головна "фішка" моделі - те, що Ви можете зробити її як прямим, так і кутовим диваном. Крім цього, Ви самі вирішуєте, який кут повороту вибрати - правий або лівий.

  Диван Лаціо отримав винагороду на Київському Міжнародному меблевому форумі - 2019 номінації "Дизайн. Комфорт. Функціональність".

 • Диван Капріолі

  Зовнішній вигляд
  Диван Капріолі
  Видео розкладки

  Капріолі - стильний, яскравий, функціональний, гармонійно вписується в сучасний інтер'єр і прекрасно його доповнює. Капріолі може бути використаний як головний елемент Вашої кімнати. Високі металеві ніжки (13 см) надають особливий вигляд і відчуття "паріння" дивана над землею. Крім дизайну, такі ніжки створюють зручність при прибиранні - під диваном легко можна вимити підлогу або запустити робота-пилососа. Випускається як у прямому, так і в кутовому виконанні. Максимальний комфорт для відпочинку створюється за допомогою унікальних подушок і м'яких підлокітників, що є головною особливістю і перевагою моделі. Капріолі оснащений зручним механізмом трансформації Пантограф, який за кілька секунд перетворює його в зручне і просторе спальне місце. Основу становить матрац з високоякісного пінополіуретану, що довгий час зберігає комфорт експлуатації. В якості додаткової опції, модель може бути оснащена матрацом з пружинним блоком Pocket Spring.

  З додаткових опцій - також місткий короб з фанери для зберігання постільних речей - в прямому виконанні, і два великих ящики - в кутовій моделі.

  Для ще більшої зручності, можлива додаткова комплектація Капріолі приставним пуфом, який утворює другий кут дивана.

 • Диван Йорк

  Зовнішній вигляд
  Диван Йорк
  Відео розкладки Варіанта №2

  Йорк - одна з найстильніших смарт-новинок фабрики "Константа", випускається в прямій і кутовій конфігурації. Цей елегантний диван може стати відмінним доповненням інтер'єру житлового приміщення або офісу. У ньому встановлений механізм трансформації Пантограф, який швидко і просто перетворює диван у просторе і зручне спальне місце. Пружинний матрац Pocket Spring, що використовується в базовій моделі, гарантує комфорт і здоровий сон. Високі ніжки з нержавіючої сталі надають стильний вигляд цій моделі, а також дозволяють підтримувати чистоту під меблями.

  Прямий диван Йорк комплектується великим білизняним коробом, кутовий - двома великими нішами з фанери, що дозволяють раціонально використовувати місце, займане меблями.

 • Модульний диван Leandro

  Варіант №1
  Модульний диван Leandro
  Відео розкладки

  На особливу увагу заслуговують дивани, що складаються з окремих блоків-модулів, з яких можна зібрати будь-яку конструкцію за Вашим бажанням і фантазією. Диван Leandro складається з модульних блоків. Крім блокової конструкції, відмітною особливістю цієї моделі є те, що за бажанням можна скласти з блоків нерозкладний комплект або з електричним Реклайнером, для ще більш комфортної посадки. Leandro комплектується безпружинним матрацом з високоякісного ППУ, що створює максимальний релакс-ефект. М'яка і зручна спинка доповнює комфорт і сприяє глибокому розслабленню.