Ортопедичні матраци для сучасних диванів

В останні роки ортопедичні матраци перестали бути рідкістю, вони застосовуються в будь-яких м'яких меблях, будь то ліжко або диван, призначені для щоденного сну. Почасти, попит на ортопедичні вироби зріс завдяки телевізійній рекламі, де людям дається інформація про певні бренди і навіюється думка, що тільки такий матрац "правильний" і вирішить всі ваші проблеми зі здоров'ям хребта. В житті, як правило, такого дива не відбувається, і наявні проблеми зі здоров'ям потрібно вирішувати в медичних установах. Однак раціональне зерно в тому, що спати потрібно на якісних пружинних матрацах, звичайно ж є, адже вони допомагають зберегти здорову поставу і відчувати себе відпочившим і виспавшимся. Це відбувається завдяки тому, що правильно підібраний по жорсткості ортопедичний матрац (з урахуванням маси тіла) дозволяє підтримувати хребет і всі частини тіла під час нічного відпочинку в правильному анатомічному положенні.

Види матраців, які застосовуються фабрикою Константа

Для виробництва пружинних матраців фабрика Константа використовує два типи пружинних блоків:

  1. Блок типу Бонель - пружини з'єднані між собою в єдиний блок.
  2. Pocket Spring - блок незалежних, ізольованих один від одного пружин.

Особливості пружинного блоку Бонель

Пружинний блок Бонель

Пружинний блок Бонель

Пружинний блок Бонель складається з пружин однакової жорсткості (діаметр дроту 2,1 мм, 110 шт. / М2), кожна з яких щільно з'єднана з сусідім дротом у вигляді спіралі. При деформації пружинного блоку Бонель, спіральний дріт треться об пружини, внаслідок чого з'являється характерний звук. Конструкція виходить однорідна і несе обмежений ортопедичний ефект. При наявності великого шару ППУ зверху блоку, відбувається провисання під власною вагою, що неминуче призводить до дискомфортних відчуттів під час сну. Пружина Бонель виконана у вигляді «пісочного годинника» (діаметр зовнішніх кілець набагато більше діаметру середини), за рахунок чого робота зі стиснення відбувається тільки в середині самої пружини.

Особливості пружинного блоку Pocket Spring

Пружинний блок Pocket Spring

Пружинний блок Pocket Spring

Пружинний блок Pocket Spring є хорошим інженерним, ортопедичним і ергономічним рішенням в диванному матраці для комфортної посадки і сну. Пружинний блок Pocket Spring складається з металевих пружин (діаметр дроту 1,8 мм, 290 шт. / м2), кожна з яких знаходиться в окремому флізеліновимі чохлі. Пружинний блок Pocket Spring абсолютно безшумний. Особливий підбір пружин в блоці, виробництва МФ Константа, приносить максимальний комфорт при посадці і ортопедичний ефект на все тіло, шляхом рівномірного розподілу навантаження на різні зони. На відміну від Боннель, пружина Pocket Spring працює однаково по всій своїй висоті і в поєднанні з пружиною-змійкою забезпечує максимальний релакс. Безумовно, сон в таких умовах є більш комфортним, ніж на пружинному блоці Боннель. Pocket Spring має величезний ряд переваг у всіх характеристиках, це комфорт, довговічність, безшумність і т.д. Єдиним недоліком даного блоку є його висока вартість.

На сьогоднішній день на європейському ринку преміальні дивани виробляються на пружинному блоці Pocket Spring, Бонель, в свою чергу, використовується в бюджетних моделях, тому що ціна Pocket Spring у два рази вища, а вага в 1,5 рази більша.

У 2019 МФ Константа встановила нове обладнання з виробництва пружини типу Pocket Spring, що дає можливість пропонувати дивани на преміальному пружинному блоці Pocket Spring за ціною Бонель.