Модульні дивани, різновиди, переваги

Модульні дивани являють собою окрему групу диванів, що конструктивно відрізняються від інших. Вони складаються з модулів-блоків, скріплених між собою, або вільно розташованих, які нагадують фігури з гри тетріс. Популярність цього виду м'яких меблів обумовлена ​​тим, що окремі модулі з'єднуються у фігуру довільної форми, що представляє собою, по суті, конструктор, який дозволяє періодично міняти її конфігурацію.

Різновиди модульних диванів

Усі дивани, що випускаються, які складаються з модулів, можна розділити на два види:

  1. Секційні модульні дивани - з жорстким кріпленням блоків при складанні на фабриці або вдома. Цей вид не має на увазі часте розбирання виробів на модулі з перестановкою їх в інтер'єрі. Дані меблі розбираються на блоки за допомогою спеціальних інструментів лише у разі потреби (наприклад, для заміни зношеного блоку, або задля того, щоб прибрати або додати модулі при перестановці в інше місце або приміщення). Секційні модульні дивани найчастіше встановлюються стаціонарно і потім вони знаходяться на своєму місці довгі роки.
  2. Модульні дивани з вільним розташуванням блоків - модулі не скріплюються між собою в єдину жорстку конструкцію, а лише щільно зсуваються. Цей вид дає повну свободу інтер'єру і дозволяє виконувати щоденну перестановку меблів, в залежності від ситуації.

Секційний модульний диван
«Бозен Lite 4»

Секційний модульний диван

Модульний диван з вільним розташуванням блоків «ER-3»

Модульний диван з вільним розташуванням блоків

П-подібний диван, що складається з модулів «Leandro»

П-подібний диван, що складається з модулів

Переваги диванів з модулів над звичайними видами

  • Можливість зміни конфігурації по ситуації при перестановці комплектних елементів (в диванах, модулі яких не скріплені жорстко). Наприклад, в звичайні дні можна розташувати модульну систему буквою Г в кутку кімнати, для того, щоб в приміщенні було більше вільного простору. Якщо ж до Вас завітали гості - можна поставити блоки у вигляді літери П, що дозволить організувати застілля і всіх гостей зручно розташувати за столом. При перегляді фільмів всією сім'єю - зручно вибудувати модулі перед екраном в один ряд. А якщо у вітальні знадобиться організувати спальне місце - можна зрушити блоки в єдину спальну поверхню.
  • За рахунок вільної конфігурації, можливості підбору потрібної кількості блоків, а також завдяки тому, що модулі виробляються різних розмірів і форм, модульні дивани гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр і ідеально заповнюють відведений для них простір.
  • Ціна модульного дивана в певній мірі залежить від покупця, так як він самостійно робить добірку необхідних модулів і їх кількості. Ви можете купити всі необхідні модулі в кілька етапів, спочатку - лише найнеобхідніші, а потім, у міру появи коштів, - докупити решту. Звичайно ж, в моделях, де блоки з'єднані жорстко - такої можливості немає, але підібрати спочатку необхідну кількість секцій і в цій ситуації Ви можете.

Модульні дивани фабрики Константа

У каталозі нашого інтернет-магазину представлено безліч моделей прямих і кутових модульних диванів трансформерів на базі різних механізмів розкладки. Фабрика Константа випускає модульні м'які меблі різних розмірів, з вільною конфігурацією блоків (наприклад, модель ER-3), а також з модулями, з'єднаними жорстко (основна частина моделей). Ви знайдете в каталозі невеликі компактні диванчики (Бомбей, Бозен Eco 3) і великі (Бозен 4, Бозен 5, Босфор), П-подібні дивани (модель Leandro, Бозен Lite 5). Крім цього, на сайті представлені новинки від фабрики - модульні дивани трансформери, які можуть бути прямими або кутовими за Вашим бажанням, що дозволяють своєму власнику також вибирати кут повороту (моделі Бомбей, Турин Line, Лаціо).

Придбати модульний диван можна безпосередньо в інтернет-магазині https://constanta.ua, в фірмових меблевих салонах-магазинах, зі складу фабрики.

Наші меблеві фахівці знають все про м'які меблі і готові поділитися з Вами тією інформацією, яка Вас цікавить. Якщо Вас зацікавила наша продукція або з'явилися питання - звертайтеся до нас по телефону, або пишіть в контактну форму сайту не соромлячись, адже це не зобов'язує Вас до покупок.