Диван-ліжко в інтер'єрі Вашого будинку

Сучасне житло не обходиться без багатофункціональних меблів, які дозволяють економити вільний простір у приміщеннях і виконують максимум функцій, надаючи комфорт їх господарям.

Основними і найбільш затребуваними меблевими виробами для будинку або квартири з поєднаним функціоналом є розкладні столи-трансформери, дивани-ліжка, крісла-ліжка, шафи-ліжка. З усього перерахованого, диван-ліжко зустрічається найчастіше, практично, в кожному будинку або квартирі, а в деяких - їх навіть декілька, в кожній житловій кімнаті - свій варіант розкладного дивана.

Диван-ліжко для вітальні або їдальні

На що слід звернути увагу при виборі дивана-ліжка для вітальні або їдальні?

У цих кімнатах, як правило, м'які меблі рідко використовуються в якості місця для нічного відпочинку, тому диван-ліжко розглядається, в першу чергу, як місце для сидіння. У цьому випадку на перше місце виступають естетичні якості і наповнювач.

Диван для вітальні повинен бути досить містким (щоб на ньому, при нагоді, помістилися гості), м'яким і пружним, з якісним пінополіуретановим наповнювачем всередині, для комфортного відпочинку. На окрему увагу заслуговує оббивка: тканина повинна бути не тільки красивою і відповідати загальному дизайну і стилю приміщення, але ще до того ж і легко піддаватися сухому та вологому чищенню, що дуже важливо для подібних кімнат. Механізм трансформації в диванах-ліжках для вітальні відіграє не настільки важливу роль, оскільки такі моделі дуже рідко використовуються для щоденного розкладання. Підійде будь-який якісний механізм, в тому числі, Американська і Французька розкладачки. Якщо простору в кімнаті досить, перевагу варто віддати кутовим моделям, так як вони надають максимум посадочних місць.

Варіанти диванів-ліжок для вітальні або їдальні

Розкладка «Пантограф»

Диван-ліжко для вітальні з механізмом розкладки Пантограф

Розкладка «Дельфін»

Диван-ліжко для вітальні з механізмом розкладки Дельфін

Розкладка «Пума»

Диван-ліжко для вітальні з механізмом розкладки Пума

Диван-ліжко для спальні

У спальні диван-ліжко - мається на увазі місце для щоденного сну, і, найчастіше - щоденну трансформацію.

Основними критеріями вибору дивана-ліжка, що замінює ліжко в спальні, є висока якість спального місця (пружне, рівне і без стиків), зручність і простота розкладання і складання, надійність і довговічність механізму.

Важливо, щоб спальне місце було досить просторим, з ортопедичним ефектом, щоб матрац підтримував правильне анатомічне положення тіла під час сну. Пружинний матрац з блоком Bonnel на ортопедичних букових ламелях буде відмінним вибором для щоденного сну. Оббивну тканину краще вибрати з високим вмістом натуральних волокон - дихаючу. Крім того, що тканина з високим вмістом бавовняних або лляних волокон повітрянопроникна, її плюсом ще є і те, що білизна не буде сповзати з такої оббивки.

Варіанти диванів-ліжок для спальні

Пружинний матрац Bonnel.
Розкладка «Дельфін»

Диван-ліжко для спальні з механізмом розкладки Дельфін і пружинним матрацом Bonnel

Пружинний матрац.
Розкладка «Дельфін»

Диван-ліжко для спальні з механізмом розкладки Дельфін і пружинним матрацом

Пружинний матрац Bonnel.
Розкладка «Єврокнижка»

Диван-ліжко для спальні з механізмом розкладки Дельфін і пружинним матрацом Bonnel

Диван-ліжко для дитячої кімнати

Дитяча кімната - це, мабуть, те місце в будинку, де до якості і до функціоналу всіх речей необхідно поставитися дуже вимогливо, адже справа стосується Вашої дитини!

Диван-ліжко - не виняток у цьому відношенні, і крім всіх вимог, які пред'являються до меблів у спальні, потрібно додати ще безпеку всіх складових і простоту трансформації. Дитина шкільного віку повинна самостійно справлятися з розкладанням і складанням дивана-ліжка, тобто цей процес повинен проводитися без прикладання значних зусиль. Ніяких гострих або небезпечних елементів, об які можна поранитися, не повинно бути.

Варіанти диванів-ліжок для дитячої кімнати

Пружинний матрац Bonnel.
Розкладка «Акордеон»

Диван-ліжко для дитячої кімнати з механізмом розкладки Акордеон і пружинним матрацом Bonnel

Пружинний матрац на выбір.
Розкладка «Акордеон»

Диван-ліжко для дитячої кімнати з механізмом розкладки Акордеон і пружинним матрацом на вибір

Пружинний матрац на вибір.
Розкладка «Акордеон»

Диван-ліжко для дитячої кімнати з механізмом розкладки Акордеон і пружинним матрацом на вибір

Розкладний диван може бути встановлений і в інших кімнатах, наприклад, в кухні, передпокої або кабінеті. Вибір м'яких меблів для цих приміщень потрібно робити, керуючись загальними правилами: висока якість виготовлення, відповідність габаритів меблів параметрам кімнати, дотримання загального стилю і гармонії кольору.

Інтернет-магазин https://constanta.ua пропонує придбати диван-ліжко від виробника - меблевої фабрики "Константа" у Харкові з доставкою по всій території України.

Наш електронний меблевий каталог дозволяє вибрати диван-ліжко на базі будь-якого механізму трансформації в широкому діапазоні кольорів оббивних тканин.