9 774 грн.
Купити у один клік
Без регистрации
Оплата частинами

Опис

wigth.png від 1000мм до 2400мм

heigth.png 2400мм

length.pngвід 450мм до 600мм


Шафа-купе SteVal 5 - відмінна можливість раціональної організації кімнати і розміщення будь-яких речей. Сучасні продумані дизайнерські рішення шафи-купе дозволяють зробити її стильною складовою інтер'єру. 
Шафа-купе SteVal 5 є не тільки місткою, але і компактною у порівнянні зі звичайними шафами. Шафа-купе допоможе заощадити простір у будинку і органічно впишеться у будь-який інтер'єр. Асортимент вироблених шаф-купе SteVal від МФ Константа здатний задовольнити навіть самого вибагливого покупця. Цінова категорія шафи-купе залежить від матеріалів, що застосовуються, фурнітури та інших факторів.

Відгуки

 
2019-01-26
Красивый и аккуратный

Шкаф - купе STEVAL 5 после оформления заказа привезли уже на третий день. Как и было договорено, подняли все на пятый этаж и сразу же ребята принялись его собирать. Сборка проходила не только быстро, но и аккуратно, с бережным отношением к мебели. Буквально за полчаса шкаф был собран - все детали ровные, целые, ни одной царапины. В компании, могу сказать, работают настоящие профессионалы. Смотрится просто шикарно, так что покупкой осталась довольна.

    Напишіть свій відгук!

    Написати відгук

    Шафа-купе STEVAL 5

    Шафа-купе STEVAL 5

    30 інших товарів тієї ж категорії: